scorecardresearch

BASIN YAYIN VE ENFORMASYON ANTALYA İL MÜDÜRLÜĞÜ 96.YAŞ GURURUNU ZİRVEDE KUTLADI

20 izlenme
Kategori Seyahat
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Basın Yayın ve Enformasyon Müdürlüğün 96. kuruluş yıldönümünü nedeniyle gerçekleştirilen bir programla Antalya-Burdur ve Isparta’da görev yapan 60’a yakın basın mensubu İl Müdürü Esen Diler ile birlikte Olympos Teleferik ile birlikte zirveye çıkarak bu özel günü birlikte kutladılar. Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü’nün eşlik ettiği gazeteci grubuna Antalya Vali Yardımcısı Mustafa Ozkaynak, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik ve Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek’de eşlik etti.

Antalya-Burdur ve Isparta’dan gelen gazeteciler Olympos Teleferik ile zirvede bol bol fotoğraf ve görüntü alırken, tesis Genel Müdürü Haydar Gümrükçü ile de röportajlar gerçekleştirdiler. İl Müdürü Esen Diler tarafından tesis Genel Müdürü Haydar Gümrükçü’ye bir teşekkür çiçeği takdim edilirken, Turizm Yazarı Halil Öncü’ye de Esen Diler tarafından Antalya Kemer tanıtımına verdiği desteklerden dolayı bir çiçek verildi.

96. kuruluş yıldönümünü nedeniyle zirvede düzenlenen programda Antalya Vali Yardımcısı Mustafa Ozkaynak, Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü ve Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Esen Diler bir konuşma yaptı.
Etiketler